Przyłącz się do akcji #testujeMY w walce z koronawirusem

Dlaczego warto się zaangażować?

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które poprzez zakupienie testów, zwiększą dostęp do diagnostyki infekcji wirusem SARS-CoV-2, dla pracowników służby zdrowia (szpitale, placówki medyczne), a także pochodzących z tych jednostek pacjentów.

Dlaczego warto?

Realna pomoc polskim pacjentom oraz pracownikom służby zdrowia, którzy w dobie pandemii „pozostają na posterunku”
• Współudział w projekcie, który może wpłynąć na szybsze zażegnanie kryzysu związanego z pandemią i powrót do „normalności”
Możliwość umocnienia wizerunku firmy społecznie odpowiedzialnej i zaangażowanej w kluczowe dla kraju sprawy

Jak #testujeMY:

Testy wykonywane są metodą genetyczną (rtPCR) pozwalającą na detekcję obecności RNA koronawirusa SARS-CoV-2, rekomendowaną przez WHO i CDC.

Przygotowujemy się również do wprowadzenia badań serologicznych wykrywających specyficzne przeciwciała przeciw wirusowi (aktywna lub przebyta infekcja).

Badania realizowane są w Medycznych Laboratoriach Diagnostycznych INVICTA w Gdańsku – największym prywatnym laboratorium genetycznym na Pomorzu (15 lat doświadczenia).

Przemyślany organizacja pracy, automatyzacja procesu oraz zaangażowanie rozwiązań bio-informatycznych pozwala nam dziś na przeprowadzenie do 8 000 testów na dobę. Koszt pojedynczego testu wynosi 399zł brutto.

Jak się włączyć do akcji?

Aby włączyć się w akcję #testujeMY, wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia udziału, a następnie przelać dowolną kwotę na konto wybranej fundacji lub stowarzyszenia, z którym podjęliśmy współpracę:

Stowarzyszenie Lions Club Gdańsk Amber (OPP)

  • nr konta: 66 2490 0005 0000 4500 9806 6578
  • dopisek: COVID-19
 

Wszystkie wpłacone środki zostaną przeznaczone na wykonanie badań dla pacjentów i pracowników służby zdrowia.

Diagnostykę zlecić mogą stacje sanitarno-epidemiologiczne, szpitale zakaźne i placówki ochrony zdrowia.

Jak jeszcze możesz pomóc?

Przekazując darowiznę na przeciwdziałanie COVID-19 wybranym jednostkom służby zdrowia nie tylko pomożesz, ale uzyskujesz możliwość obniżenia podstawy opodatkowania o 100% jej wartości.

Podstawa Prawna:
USTAWA z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw

Zgłoś udział w akcji

* pole wymagane

Aktualności

Dobroczyńcy i partnerzy: