Kontakt dla instytucji i osób zainteresowanych udziałem w kampanii #testujeMY

Zapraszamy do kontaktu wszystkie Firmy, instytucje i osoby zainteresowane udziałem w kampanii
#testujeMY lub wsparciem naszych działań. 
Jesteśmy do dyspozycji. 

Kontakt dla pacjentów indywidualnych:

Telefon: +48 58 58 58 800 (pn-pt w godz. 7-19, sob 7-15)
E-mail: kontakt@testujemy.org

Kontakt dla firm:

REGION PÓŁNOC
Agnieszka Nona-Mołdawa
Kierownik Produktu ds. Genetyki
Telefon: +48 696 059 658 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: agnieszka.nona@invicta.pl

Magdalena Walter
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Telefon: +48 795 105 972 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: magdalena.walter@invicta.pl

Michał Kapica
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Telefon: +48 660 710 457 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: michal.kapica@invicta.pl

REGION MAZOWSZE
Agnieszka Kukawska
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Telefon: +48 784 368 592 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: agnieszka.kukawska@invicta.pl

Mirosław Kowalczyk
Koordynator Projektu
Telefon: +48 510 017 329 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: miroslaw.kowalczyk@invicta.pl

Joanna Sambrowicz
Asystent Działu Marketingu i Sprzedaży
Telefon: +48 691 702 977 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: joanna.sambrowicz@invicta.pl

REGION WIELKOPOLSKA
Agnieszka Kukawska
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Telefon: +48 784 368 592 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: agnieszka.kukawska@invicta.pl

Błażej Klauza
Partner/Koordynator Projektu
Telefon: +48 695 363 547 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: blazej.klauza@przychodnia-kostrzyn.pl

Joanna Sambrowicz
Asystent Działu Marketingu i Sprzedaży
Telefon: 691 702 977 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: joanna.sambrowicz@invicta.pl

REGION ŚLĄSK
Szymon Suwiczak
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Telefon: +48 609 115 039 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: szymon.suwiczak@invicta.pl

Agnieszka Kukawska
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Telefon: +48 784 368 592 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: agnieszka.kukawska@invicta.pl

Joanna Sambrowicz
Asystent Działu Marketingu i Sprzedaży
Telefon: +48 691 702 977 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: joanna.sambrowicz@invicta.pl

 

Kontakt dla dobroczyńców i samorządów:

Michał Gajewski

Telefon: +48 698 634 434 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: michal.gajewski@invicta.pl

Jolanta Jabłońska

Telefon: +48 600 466 758 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: jolanta.jablonska@invicta.pl

Kontakt dla służby zdrowia (współpraca):

Michał Gajewski

Telefon: +48 698 634 434 (pn-pt w godz. 8-16)
E-mail: michal.gajewski@invicta.pl

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Staniszewska

Telefon: +48 784 375 922
E-mail: agnieszka.staniszewska@invicta.pl

Zgłoś udział lub potrzebę testów

* pole wymagane

Dobroczyńcy i partnerzy: