Pracownicy Grupy INVICTA wzięli udział w akcji Gaszyn Challenge

Pracownicy Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych INVICTA wzięli udział w akcji Gaszyn Challenge. W ramach inicjatywy zbierane są pieniądze dla dzieci chorych na SMA. Tym razem zbiórka dotyczy pomocy małemu Olusiowi.

– Zmotywowani przez Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma, wspólnie z całym zespołem Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych INVICTA z przyjemnością przyłączyliśmy się do akcji Gaszyn Challenge. Chcemy wesprzeć malutkiego Olusia, który cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Szansą na lepsze życie jest dla niego terapia genowa za ponad 9 milionów złotych. Z całego serca wierzymy, że uda nam się wspólnie przyczynić do tego, by chłopcu żyło się lepiej – mówi Dorota Białobrzeska-Łukaszuk Prezes Zarządu INVICTA.

Akcja została zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna i bardzo szybko rozprzestrzeniła się w całej  Polsce. Zasady Gaszyn Challenge są proste. Nominowani do udziału wykonują 10 pompek lub przysiadów i wpłacają pieniądze na leczenie dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni oraz nominują kolejne osoby do włączenia się do akcji.

 

Postanowiliśmy nominować Kliniki INVICTA, urzędy miasta w Gdańsku i Sopocie wraz z ich Prezydentami, Stowarzyszenie Nasz Bocian oraz Ferring Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i wpłaty nawet najmniejszej cegiełkidodaje Dorota Białobrzeska-Łukaszuk Prezes Zarządu INVICTA.

Pozostałe aktualności